H.E.A.T. PROGRAM

Co to je?

H.E.A.T. – jsou to začáteční písmena 4 slov v anglickém jazyce – High Energy Aerobic Training. Tato čtyři slova se dají volně přeložit jako:”Aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem“.

H.E.A.T. PROGRAM® reprezentuje nový systém aerobního cvičení s výrazným efektem na lidský organismus.

H.E.A.T. PROGRAM® je nový fitness program. Je zcela inovační jak z hlediska způsobu cvičení tak z hlediska prostředků k jeho realizaci. Představuje cvičení vycházející z přirozeného lidského pohybu – chůze.

H.E.A.T. PROGRAM® využívá speciálního běžícího pásu Maxerrunner®

Filosofie

H.E.A.T. PROGRAM® představuje zcela bezpečné aerobní cvičení, díky němuž dosahuje jedinec svého osobního cíle. Určit si cíl a prostřednictvím cvičení jej dosáhnout – to je hlavní filosofie H.E.A.T. PROGRAMu®!

V porovnání s jinými aerobními aktivitami reprezentuje H.E.A.T. PROGRAM® bezpečné cvičení s výraznějším fyziologickým efektem. Je skvělou přípravnou činností pro všechna ostatní kardiovaskulární cvičení. H.E.A.T. PROGRAM® je vyvinutý tak, aby odpovídal individuálním požadavkům každého jedince a maximalizoval efektivitu jeho cvičení. Umožňuje spálit v průměru500 až 800 kilokalorií za 1 lekci.

Historie

H.E.A.T. PROGRAM® má své kořeny v Itálii, kde byl vytvořen a poprvé představen široké veřejnosti na Festivalu del Fitness v Rimini v roce 2004.

H.E.A.T. PROGRAM® je dítětem dvou italských osobností známých ve světě fitness a power yogy – Marika Moretti a Max Grossi. Při tvorbě H.E.A.T. PROGRAM® u vycházeli z dlouholeté zkušenosti z oblasti fitness, ale hlavně ze zkušeností získaných pohybem ve vysokohorském terénu. Ty pak aplikovali na cvičení, která H.E.A.T. PROGRAM® představuje. Z trekkingu, joggingu a jednoduchého, ale účinného walkingu (chůze), vybrali nejprospěšnější a nejúčinnější aspekty. Výsledkem je kombinace technik, která považuje za základní prvek walking a jeho rozvoj, z něhož se vyvinul ”Power walking“, představující využití maximální síly a rychlosti chůze. Toto spojení technik umožňuje kompletní činnost celého těla a zároveň znamenité kardiovaskulární cvičení. Aby mohli být simulovány horské podmínky v prostředí fitness center a tělocvičen, vyvinuli pro tyto účely společně Max a Marika mechanický běžecký pás Maxerrunner®.

MAXERRUNNER

MAXERRUNNER je jedinečný mechanický pás, který díky patentu nemá ve fitness konkurenta. Pás MAXERRUNNER jako jediný mechanický pás na světě může měnit sklon v průběhu celé lekce. Klient díky této patentované technologii získává jak možnost individuálního nastavení přesně na míru klienta, ale také obrovskou variabilitu kdy nám pás věrně kopíruje terén reálného prostředí. Nesmíme ale také opomenout další nedílnou část patentu a to jsou drobné válečky pod deskou, které nám vytvářejí absolutně kluzný povrch s minimalizaci tření.

První lekce

Pohodlné sportovní savé oblečení, ručník a dostatek tekutin…

H.E.A.T program zvládne každý, nemusíte se učit složité krokové variace, zapotíte se a na konci lekce budete příjemně unaveni, a současně perfektně protažení. H.E.A.T. program ocení určitě ženy, protože většina nechce jen hubnout, ale také tvarovat postavu.

Díky chůzi se však svaly prodlužují, a tím lze dosáhnout očekávaného úzkého profilu v problematických partiích.

Lekci zvládnete, stačí, abyste respektovali své tělo a sledovali svůj cíl.

Rozvrh

8:00 9:00 17:00 18:00 18:15 19:00
Pondělí Romana Petra Martina Oli
Úterý Martina Petra Romana Oli
Středa Romana Romana Martina
Čtvrtek Oli Romana Petra
Pátek Romana Martina
Sobota Oli
Neděle Romana Oli

Platnost rozvrhu od 18.07.2017

Změny v rozvrhu vyhrazeny, sledujte prosím www.unnosport.cz nebo se informujte na recepci.

Ceník

Služba Cena 1 vstup Platnost
Jednorázové vstupné 1 lekce 120 Kč
1 lekce / student 90 Kč
Vícenásobné vstupné 20 vstupů 1800 Kč 90 Kč 3 měsíce
10 vstupů 1000 Kč 100 Kč 2 měsíce
5 vstupů 550 Kč 110 Kč 1 měsíc
20 vstupů / student 1400 Kč 70 Kč 3 měsíce
10 vstupů / student 820 Kč 82 Kč 2 měsíce