Aerobní sál

V našem aerobním sále na ploše 160m2 Vám nabízíme odpružené podlahy šetrné k vašim kloubům, které Vám zajistí maximální pohodlí a prožitek ze cvičení.

 

Tabata

Velmi efektivní a náročná metoda intervalového tréninku, při kterém se zvyšuje fyzička i síla zároveň – získáte aerobní kondici i nárůst dynamiky. Jedná se o  krátký trénink, při kterém cvičíme pouhých 20 vteřin, ale na maximum. Po 2o vteřinách následuje 10 vteřin odpočinku a další pracovní interval. Celkem se takto cvičí 8 setů.

PILAKALAJOGA

Zdravotní aerobní cvičení(kombinace pilates, jógy a kalanetiky) zaměřené na odstranění bolesti zad, zdokonalení držení těla a protažení a posílení všech svalových skupin.

Pilates

Účelem cvičení je posílení centra-jádra těla. Celkově vypracovává dlouhé, štíhlé svaly. Dýchání okysličuje svaly a podporuje cirkulaci krve. Cvičení rozvíjí koordinaci, sílu, rovnováhu a dýchání. Propracovává zádové, hýžďové a břišní svalstvo a napomáhá správnému držení těla.

Shape pack

45min lekce posilování a tvarování celého těla v kombinaci s využitím posilovacích a balančních pomůcek (Bosu, TRX, fitball, ketball, činky...)

Kruhový trénink

Lekce je bez choreografie, se zahřáním 10min, poté intervalové cvičení na stanovištích se cvičebními pomůckami či bez. Intenzivní lekce pro posílení celého těla.

COMBOFIT

Lekce se "vzpěračskými" tyčemi (odlehčené aerobní tyče s možností individuálního nastavení zátěže - kotoučů). Jedná se o silový trénink s hudbou, ve kterém budou procvičeny a vyvíjeny všechny svalové skupiny. Cviky budou prováděny ve stoje i v leže.  Během těchto lekcí si postupně sami můžete s využitím těžších zátěží budovat fyzickou zdatnost a náročnost těchto lekcí a přijímat tímto stále novou výzvu.

Interval training

Intenzívní spalovací lekce s využitím pomůcek - stepy, bosu, činky, závěsný systém... Lekce probíhá v intervalových blocích a je zaměřena na účinné spalování tuků a tvarování postavy.

ADiPEX !

Extra cvičení pro ženy, zaměřený na trénink problémových partií zakončený těžkou spalovačkou : ) Vysekáš bříško, vytvaruješ zadek, shodíš přebytečné tuky a na závěr kvalitní strečink.

1-4

ROZVRH

Kalendář7:309:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00
PondělíPavla V.
JUMPING
Martina Č.
SLIDE, Klouzací položky
Petra
PILAKALAJOGA
Lucie M.
JUMPING
ÚterýRomana
COMBO-FIT
Jana
JUMPING DĚTI
Jana
JUMPING DĚTI
Jana
TABATA-BŘICHO-ZADEK
Lucie M.
JUMPING
Romana
COMBO-FIT
StředaPetra
PILAKALAJÓGA
DÁŠA
INTERVAL
Jana
PILOXING
Lucie M.
JUMPING
ČtvrtekLucie M.
JUMPING
Jana
MULTI.Te.Ri.x
PátekPavla V.
JUMPING POWER TRAINING 90'
(posilovačka břicha a zadečku
na závěr)
Sobota8:15 - 9:00
SHAPE PACK
Magdaléna
Romana
COMBO-FIT
NeděleJana
TABATA+BŘICHO+ZADEK
Lucie M.
JUMPING

CENÍK

SlužbaVstupyCena1 vstupPlatnost
Jednorázový vstup1 vstup
1 vstup / student
95 Kč
85 Kč
Vícenásobné vstupné5 vstupů
10 vstupů
20 vstupů
30 vstupů
450 Kč
850 kč
1 600 Kč
2 250 Kč
90 Kč
85 Kč
80 Kč
75 Kč
1 měsíc
2 měsíce
4 měsíce
5 měsíců